Všem žákům PRIMAškoly a prima rodičům přejeme krásné léto a těšíme se na setkání v úterý 1. září v 9:30. Organizaci příštího školního roku najdete v aktualitách.

FOTO TŘÍDY 2014/2015:

 

NAŠI ŽÁCI OPĚT NA VÝUKOVÝCH VIDEÍCH!

21.05.2015

Žáci naší školy se v rámci projektu Janička (Ianua Linguarum Reserata) společnosti Scio zapojili do natáčení anglických výukových videí. Celkem bylo vytvořeno 20 skvělých anglických výukových videí (VideoCLIL) do předmětu Člověk a jeho svět. Naši žáci se objevují celkem ve čtvrtině všech videí. Materiály pokrývají širokou paletu probírané látky a zajímavou a zábavnou formou mohou pomoci při aplikování metody CLIL (integrovaná výuka předmětu a cizího jazyka). Videa jsou pro všechny školy v České republice zdarma. Více o projektu na https://janicka.scio.cz/. Děkujeme všem zúčasněným žákům za profesionální přístup k natáčení i pečlivou přípravu, děti vše zvládly v rekordně krátkém čase!DALŠÍ VIDEA A FOTOGRAFIE NAJDETE ZDE.


!!! FOTO SOUTĚŽ !!!

01.04.2015

     

                                                                                          Mimibazar.cz        a     PRIMAškola

vyhlašují

!!! PRIMA FOTO SOUTĚŽ !!!


Fotíš zrcadlovkou, kompaktem nebo třeba jen mobilem?

Vyhlašujeme foto soutěž pro všechny žáky PRIMAškoly.

Stačí vyfotit snímek, poslat emailem a můžeš vyhrát!

více informací zde...


NAŠE DĚTI NA VÝUKOVÉM DVD ANGLIČTINY!

26.03.2015

Naše škola se zapojila do projektu vytvořeného na podporu integrace angličtiny do stávajících školních vzdělávacích programů předškolního a základního vzdělávání. Výstupem je DVD, na kterých je 13 písní postavených na melodiích českých dětských lidových písní a pokrývajících základní oblasti každodenního života. Metodický materiál doplňuje těchto 13 písní tak, aby pokryly všech pět oblastí předškolního vzdělávání dle RVP PV.
Všechny materiály jsou volně ke stažení na TĚCHTO STRÁNKÁCH. Druháčkům děkujeme za skvělou spolupráci při natáčení a ověřování těchto výukových materiálů.
UKAŽ, CO UMÍŠ!

26.03.2015