Co právě děláme

5. 9. 2017

Vítáme prvňáčky!

Vítáme nové prvňáčky a přejeme jim spoustu radosti z objevování nových věcí a prima kamarády.

15. 6. 2017

PRIMAŠKOLA NA KOPŘIVNÉ

12.6. Už jsme tu a je tu krásně! Pašeráci ze čtvrté třídy zdraví z Kopřivné! (zde vyrábějí svůj paš) Večerní sportování na hřišti 13.6. Dopolední pozdrav od třetí třídy:

23. 5. 2017

Reklama na vodu 4. třída

Čtvrťáci natočili reklamu na kohoutkovou vodu. Ta je přece kvalitnější a lepší než balená!

13. 5. 2017

Projekt voda – 5. třída

Naše 5. třída je zapojena v projektu voda. Podívejte se na video, které natočil a sestříhal Filip.

27. 4. 2017

Hledáme učitele pro 1. stupeň

Primaškola přijme na příští školní rok učitele 1. stupně! Hledáme vstřícného, tolerantního a pohodového člověka, který k dětem dokáže přistupovat jako k parťákům a je ochotný dělat spoustu věcí jinak, než

6. 4. 2017

Když děti učí děti

V pátek 31. 3. 2017 se neslo školou  „Máš hotovou přípravu?  Stihl jsi připravit dětem ty příklady? Vytiskla jsi osmisměrku pro všechny děti?…“.  Všechno toto však vycházelo z úst žáků, kteří

27. 3. 2017

Soutěžíme ve finanční gramotnosti!

NEPŘEHLÉDNĚTE: http://www.yourchance.cz/home/global-money-week/ Žáci 9. ročníku v čele s týmem VEZUMIÁN se rozhodli připojit k této  celosvětové události GMW. VEZUMIÁN tým, který se již podruhé účastní soutěže ROZPOČTI SI TO – letošní téma: